Prostor pro vaše názory a komentáře

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Pastel Enchi (Jirka V., 17.10.2016 16:02:56) Odpovědět

  Přibližně před týdnem jsem ve svém chovu přivítal dalšího krasavce, tentokrát samečka Pastel Enchi. Jako všechny krajtičky od pana Schlesingera tak i tato byla nádherně vybarvená a bezproblémový příjem potravy, je u krajtiček od tohoto chovatele už samozřejmostí. Jako vždy ochotný a usměvavý pan Schlesinger mě opět plně vyhověl s termínem převzetí a znovu jsme krásně popovídali nejen o hadech. Jsem velmi spokojený a znovu doporučuji spolupráci s tímto chovatelem. Já už se moc těším na další krajtičky do svého chovu. Děkuji pane Schlesingere.

 2. Super Vanilla (Jirka V., 17.4.2016 2:43:26) Odpovědět

  Tak jsem si cca po roce přivezl od pana Schlesingera další barevnou mutaci Krajty Královské do svého chovu. Opět jsem byl v úžasu, neboť jeho ochota a vstřícnost nezná mezí. Tentokrát jsem si vybral nádherně žlutého samečka Super Vanilla. Opět jako před rokem po krátkém rozkoukání perfektní příjem potravy. Během 14 dnů co ho mám doma se stihl i svléknou a svlečka úplně vcelku. Hadík celkově v perfektní kondici, aktivní a neútočný. Opět všem doporučuji spolupráci s tímto chovatelem. Děkuji pane Schlesingere.

 3. Poděkování (Michael Dekastello, 28.4.2015 6:22:40) Odpovědět

  Přidávám se k chvále, zakoupil jsem dva mladé samce, nádherně vybarvené, ve skvělé kondici a krásně přijímající potravu. Jednoduše nádherná zvířata. Velice vstřícné jednání. Všem kdo má zájem o tento druh hadíka vřele doporučuji.

 4. Re: Butter (pythonregius.cz, 21.2.2015 17:42:31) Odpovědět

  Děkuji za příznivou recenzi. Jak vždy zdůrazňuji, nechovám krajty královské pro kšeft, ale pro potěšení moje a radost dalších chovatelů, kteří si pořídí třeba jednoho hadíka jako domácího miláčka. Vše se odvíjí od kvality "chovného materiálu". Krajty do chovu jsem postupně získal a dále získávám od přátel z Rakouska a Německa. Všechny mají ověřený původ a pocházejí také od prvotřídních rodičů. To je základ každého chovu, bez ohledu na to, o jaký druh zvířat jde. Vím, že se najdou "chovatelé", kteří páří mezi sebou úzce příbuzné jedince, už tak mnohdy se znaky degenerace, vše s cílem "nasekat" co nejvíce mláďat dané mutace. Další kapitolou jsou "obchodníci", pro které je přiléhavější označení šmelináři. Těm je jedno, že prodávají krajty z odchytu, mnohdy nemocné a téměř vždy zamořené parazity. Často to končívá úhynem takového zvířete. Naproti tomu zdravá krajta, v dobře zařízeném teráriu, to je potěšení pro oči a pro psychickou pohodu chovatele. O to se se snažím a mám vždy radost, když dostanu podobné ohlasy, jako je ten váš. Děkuji.

 5. Butter (Jirka V., 21.2.2015 10:07:43) Odpovědět

  Zhruba před měsícem jsem si u pana Schlesingera zakoupil Krajtu Královskou v barevné mutaci Butter ( samce ). Už při předávání vypadal , že je ve skvělé kondici a taky začal po prvotním rozkoukání bez problémů přijímat potravu. Byl jsem nadšený ze vstřícného a ochotného jednání pana Schlesingera. Krásně jsme si o krajtičkách popovídali a on ochotně zodpovídal všechny mé dotazy. Takže Vážení potencionální zákazníci, za mě tohoto chovatele 100% doporučuji, protože nabízí krásná, zdravá a vitální mláďata. A nejen to, nabízí i potřeby pro teraristiku za velmi slušné ceny, zakoupil jsem u něho např. granule pro mastomyši nebo podestýlku do tera a taky jsem moc spokojený. Takže ještě jedou děkuji pane Schlesingere.

 6. Re: Krajta královská (pythonregius.cz, 8.1.2015 20:50:34) Odpovědět

  Dobrý den, zámek na posunovací dveře není nutný. Užívá se spíše u
  agresivních, nebo jedovatých hadů. Ovšem je dobré zajistit posunovací dveře
  proti úniku krajty. Je možné použít vhodně tvarovaný drátek, dá se vyrobit i
  svépomocí, nebo v nouzi postačí i provizorní utěsnění dvířek vložením
  například několikrát přeloženého papíru do místa, kde se dvířka vzájemně
  překrývají, upraveného kolíku na prádlo a podobně. Krajty jsou velmi
  učenlivé a pokud by se jí podařilo náhodně sklo posunout a uniknout, bude to
  zkoušet znovu.

  S pozdravem Schlesinger

 7. Krajta kralovska (ondra, 8.1.2015 17:33:22) Odpovědět

  Dobrý den , chtěl bych se zeptat ohledně krajty královské já mám totiž terárium se zasunovacími dveřmi a nevím jestli musí mít nějaký zámek na zasunovací dveře , aby si neotevřela a neutekla dekuji.

 8. Poděkování a doporučení :) (Veronika Matoušková, 7.12.2014 20:13:09) Odpovědět

  chci poděkovat panu Schlesingerovi za dva super hadíky :) jsou krásní , zdraví a neagresivní .. zároveň moc a moc doporučuji pan Schlesinger rád poradí a se vším pomůže .

 9. Re: Mláďata (pythonregius.cz, 10.8.2014 17:27:42) Odpovědět

  Dobrý den, první letošní mláďata se už učí sama lovit potravu a v krátké době, během několika málo týdnů, budou první k odběru. Potom stačí jen dohodnout detaily předání.

 10. Mláďata (Nikita Jiřištová, 9.8.2014 21:37:49) Odpovědět

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na mláďata od krajty královské classic 700,- . Chtěla by jsem si totiž tohoto hada pořídit od mláděte. Děkuji moc za odpověď.
  Jiřištová Nikita

 11. Super Homepage (Regius-Austria Robert, 4.7.2014 14:15:05) Odpovědět

  Hallo
  Super Homepage mein Freund.
  Immer weiter so.

  Wünschen Dir alles beste für deine angehende Python regius Zucht und auf eine weitere super Zusammenarbeit ;-)

  Mit freundlichen Grüßen
  Robert


Kontakt

Zájmový chov krajty královské
+420721654034